Tangl Balázs doktori értekezésének vitája

2021.02.22.
Tangl Balázs doktori értekezésének vitája

Örömmel adunk hírt arról, hogy az Atelier újabb doktorandusza védheti meg a disszertációját.

Tangl Balázs

Közös hadsereg és magyar társadalom. Szombathely katonai helyőrsége és katonai kultúrája a dualizmus idején (1867–1914) című,

Czoch Gábor témavezetői irányításával elkészült doktori disszertációjának nyilvános vitájára 2021. február 23-án, kedden és online fog sor kerülni.

Az értekezés tézisfüzete elérhető a világhálón, de az érdeklődőket maga a disszertáns is bevezeti a szombathelyi katonai helyőrség történetébe a Smidt Múzeum gyűjteményének segítségével:

A PhD disszertáció nyilvános vitájának bizottsága

A bírálóbizottság elnöke Dr. Sonkoly Gábor DSc, egyetemi tanár

A disszertáció opponensei Dr. Pollmann Ferenc PhD, valamint Dr. Révész Tamás PhD

A bírálóbizottság titkára Dr. Klement Judit PhD, habilitált egyetemi docens

A bírálóbizottság tagja Dr. Cieger András PhD

A bírálóbizottság póttagjai Dr. Halmos Károly PhD, habilitált egyetemi docens, valamint
Dr. Mátay Mónika PhD, egyetemi adjunktus

Témavezető Dr. Czoch Gábor CSc, habilitált egyetemi docens